Každou dívku i ženu baví, vyrazit na nákup a vybrat si novou kabelku. Ta je skvělým doplňkem, když nás čekají pracovní povinnosti, návštěvy v rodině nebo pochůzky po městě. Pak ale nastane čas víkendu a nás stále hezké počasí láká k některému výletu. Už nás nebaví sukně, šaty a boty na podpatku. Chceme pohodlí volných kalhot, mikinu a tenisky. Vybereme hezkou trasu na procházku nebo prohlídku zámku či hradu. Strávit den venku na čerstvém vzduchu je nejlepším receptem na dobrou náladu a na doplnění energie. Další pracovní týden budete začínat plni nadšení a chuti do další práce. Na takovou procházku a sportovní víkend potřebujeme nový batůžek, do kterého si uložíme všechno nezbytné. Jsou k dostání v atraktivním designu!

ženy s batohy

Sáhněte po batohu, vaše záda vám poděkují

Jistě i vás trápí čas od času bolest zad. Věděli jste, že jednou z příčin bolesti zad je i vaše kabelka? Je tomu opravdu tak. Potřebujeme při sobě stále více věcí, často v kabelce nosíme i tablet nebo počítač. Kabelka, kterou si dáme přes jedno rameno se stává velkou jednostrannou zátěží. Naše páteř se úklonem na druhou stranu snaží váhu vyrovnávat. Výsledkem je bolest zad. Když sáhnete po batohu a budete jej nosit správně, uděláte mnoho pro vaše záda. Batůžek je navíc mnohem lépe organizovaný a vy se vyhnete stálému hledání klíčů, mobilního telefonu nebo žvýkaček.

malé dárečky

Batůžky v atraktivním provedení

Batůžky a batohy jsou dnes k dostání v atraktivním designu a snadno si jej můžete vzít i ke sportovnější sukni. K lodičkám už nemusí patřit jen kabelka. Najdete i modely, které si směle můžete vzít namísto kabelky. Dejte přednost pohodlí! Velmi rychle zjistíte, že mít obě ruce volné se vyplatí v celé řadě situací. Na nákupech, cestou do práce i při hraní si venku s dětmi, potřebujete obě ruce k dispozici. Batoh bude váš nový praktický kamarád.


Ohodnoťte příspěvek